Multitoster Seren
Smaczne gotowanie

Seren – więcej niż toster


Czy istnieje cokolwiek poza kawą, co jest w stanie ucieszyć mnie każdego ranka? Tak – kawa i tosty! Właściwie to nawet nie muszą być tosty. Wystarczy żeby śniadanie było na ciepło, a więc cieplutkie rogaliki prosto z pieca, bułeczki lub panini spełniłyby moje oczekiwania. Niestety po wszystkie te specjały trzeba lecieć rano do piekarni lub kupić jej poprzedniego dnia i tylko odgrzać w piekarniku. Wstanie wcześniej nie wchodzi w grę, długie oczekiwanie na rozgrzanie się piekarnika także. Czy istnieje jeszcze jakaś alternatywa? Sprytny toster!

Toster do pieczywa każdego rodzaju

Jeśli chodzi o tostery i opiekacze, zawsze byłam zdania, że nic nowego nie da się już wymyślić. Producenci stanęli jednak na wysokości zadania i stworzyli coś, co zmieniło mój sposób myślenia o małym sprzęcie AGD. I tak właśnie powstał Multitoster Seren – urządzenie ładowane nie od góry jak tradycyjne tostery, tylko z boku. Toster posiada na jednym boku wysuwany podajnik na różnego rodzaju pieczywo i nie tylko mówimy tu o chlebie. Można umieścić w nim również bułki, rogale, ciastka, gofry, kanapki z farszem, bagietki i inne przekąski. Wszystkie przysmaki zmieszczą się w nim bez problemu i wyjdą równomiernie przyrumienione. Inną zaletą podajnika jest możliwość szybkiego i wygodnego czyszczenia. Wystarczy jedynie wyciągnąć go, wytrzepać z okruszków i przetrzeć szmatką lub opłukać.

Paluszki rybne w tosterze?

Oczywiście opiekanie to nie jedyna funkcja multitostera Seren. 6-stopniowa regulacja temperatury i możliwość rozmrażania pozwoli Ci na przygotowanie nawet paluszków rybnych! A jeśli zamarzy Ci się mała zmiana designu, do tostera można dokupić nakładki magnetyczne w kilku kolorach, które można zamienić w razie potrzeby w praktyczne tacki!

Na co dzień związana ze słowem pisanym, miłośniczka dobrej kuchni i literatury podróżniczej.