Czystość i porządek

Aqua Laser – odkurzacz do zadań specjalnych


Wiosenne porządki wciąż jeszcze przed nami, co oznacza, że nadszedł idealny czas, aby zastanowić się jak usprawnić sprzątanie. Kto nie chciałby mieć świeżego i czystego mieszkania? Zazwyczaj jednak na drodze staje nam jeden (lub kilka) z najczęstszych problemów:

  1. Brak energii na pracochłonne sprzątanie
  2. Brak czasu na długie zabiegi pielęgnujące
  3. Brak miejsca do przechowywania urządzeń czyszczących

 

Odkurzacz piorący Aqua Laser + płynMożna, oczywiście, wciąż trzymać się tradycyjnych metod i pogodzić z tym, że gruntowne porządki robimy jedynie na wiosnę. Ale jeśli zależy ci na czystych i świeżych podłogach, zastanów się nad wypróbowaniem nowej metody. Świetnym rozwiązaniem może być odkurzacz piorący marki Aqua Laser. Marka ta specjalizuje się w urządzeniach do sprzątania – od gąbek, poprzez mopy parowe aż po odkurzacze. Firma z pewnością ma doświadczenie w funkcjonalnych sposobach na usprawnienie sprzątania. Ale czy odkurzacz Aqua Laser naprawdę rozwiązuje problemy, które najczęściej napotykamy podczas porządków?

Oszczędza energię
Odkurzanie podłóg i pranie dywanów bywa bardzo czasochłonne i kłopotliwe. Potrzeba do tego kilku różnych urządzeń i sporo cierpliwości. Z Aqua Laserem wyczyścisz wszystkie podłogi podczas jednego sprzątania. Świetnie poradzi sobie podczas zbierania suchego brudu z gładkich powierzchni, ale najbardziej pomocny okaże się podczas prania dywanów. Ręczne pranie pochłania wiele energii, tymczasem z pomocą odkurzacza piorącego możesz wyprać dywany równie łatwo, jak odkurzasz podłogi. Turboszczotka sprawia, że wystarczy raz przeciągnąć odkurzacz po czyszczonej powierzchni, aby skutecznie usunął brud nawet z gęstych dywanów.

Oszczędza czas
Dawniej wypranie i wysuszenie dywanu zajmowało cały dzień, a czasem i dłużej. Na szczęście nie musimy czekać aż tyle, aby cieszyć się czystym pokojem. Odkurzacz piorący Aqua Laser nie tylko dogłębnie wyczyści dywan, ale zbierze także nadmiar wody do specjalnego pojemnika, pozostawiając dywan jedynie lekko wilgotnym. Na świeży, czysty i – co ważne – suchy dywan będziemy czekać najdłużej kilka godzin.

Oszczędza miejsce
Mimo kilku funkcji, które w sobie łączy, Aqua Laser, jest dość kompaktowy i bardzo poręczny. Nie zajmie więcej miejsca niż zwykły odkurzacz – zmieścisz go na przykład w szafie. Ponadto jest bardzo praktyczny. Wystarczy napełnić wodą pojemnik odkurzacza i dodać płyn do czyszczenia (na przykład firmy Aqua Laser). Czyszczenie urządzenia jest równie proste – odkurzacz jest wyposażony w drugi pojemnik, który zbiera wodę wraz z zanieczyszczeniami. Po sprzątaniu wystarczy go po prostu opróżnić, a problem z wyborem odpowiedniego rozmiaru worków do odkurzacza automatycznie znika.

Odkurzacz piorący Aqua Laser może stać się odpowiedzią na najczęstsze problemy, jakie napotykamy podczas sprzątania. Pozwoli ci oszczędzić energię, czas, a także miejsce w domu. Jeśli przynajmniej jednej z tych rzeczy zawsze brakuje ci w czasie sprzątania – przemyśl zakup takiego urządzenia.