Smaczne gotowanie

Go Chef jest tylko jeden


Czy często zdarza Ci się wracać do domu i zastać tłum głodnych domowników? Jak zrobić szybki obiad? Można zapędzić wszystkich do pomocy i rozdzielić zadania. Niestety ta opcja często nie sprawdza się, zgodnie ze znanym przysłowiem: Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść. W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego niż samemu zakasać rękawy i zabrać się do roboty. Dobrze jednak sobie takie zadanie usprawnić przez zakup odpowiedniego urządzenia.

Multicooker Go Chef to niezastąpiony sprzęt podczas gotowania dla całej rodziny. W kilka chwil pomoże nam przygotować cały obiad beż używania zbędnych naczyń i akcesoriów. Dzięki możliwości smażenia, pieczenia, grillowania, gotowania na parze lub na wolnym ogniu, można przyrządzić w nim kilka dań jednocześnie.Multicooker Go Chef

Go Chef posiada dwa osobne ruszty – jeden do mięsa, a drugi do warzyw i ryb. Oprócz tego dołączono do niego ceramiczną misę z powłoką zapobiegającą przywieraniu. Dzięki temu podczas gotowania makaronu czy ziemniaków nie musisz martwić się o wykipienie czy przyklejenie do ścianek. Nieprzywierająca powłoka oznacza również ograniczenie tłuszczu potrzebnego do smażenia, a to z kolei prowadzi do zdrowszych posiłków. No i pamiętajmy, że to powłoka ceramiczna, a nie zwykły teflon, a więc nie ma mowy o wydzielaniu się szkodliwych substancji.

Wszystkie wyżej wymienione zalety kojarzą się ze zdrowym i niskokalorycznym obiadem. A co jeśli od czasu do czasu wymarzysz sobie typowe fast foodowe jedzenie? Twórcy Go Chefa wzięli pod uwagę taką ewentualność i dodali do urządzenia koszyk, który zamieni je we frytkownicę. Można w nim przyrządzić nie tylko frytki, ale także nuggetsy, krewetki, a nawet… pączki! A jak już jesteśmy przy deserach, to godne polecenia jest też czekoladowe fondue, które na pewno zrobi furorę na imprezie w gronie znajomych. Multicooker Go Chef

Pewnie już zdążyłaś zgłodnieć i rozmarzyć się? To teraz czas na krótkie podsumowanie:

  1. Gotujemy zdrowo, a w tym wypadku nie tylko zdrowo, ale i bardzo smacznie, co przecież nie zawsze idzie w parze.
  2. Gotujemy szybko – Go Chef nagrzewa się dwa razy szybciej niż zwykła kuchenka i radzi sobie nawet z mrożonkami. To ogromna oszczędność czasu i energii. Dużym plusem jest też to, że nie musimy ciągle zaglądać do gotujących się potraw i oddawać rozmyślaniom „przypali się, czy nie?”. Z pewnością ucieszy to naszych bliskich, wielokrotnie poddawanych przez nas niezbyt udanym eksperymentom kulinarnym.
  3. Gotujemy czysto – przyrządzamy danie w jednym urządzeniu i nie brudzimy innych naczyń i sprzętów kuchennych. Nie potrzebujemy nawet piekarnika, co powinno być bardzo przekonującym argumentem dla osób borykających się z problemem „mój piekarnik nie dopieka z góry/dołu/od środka”.
  4. Gotujemy z pomysłem – A to dlatego, że do każdego Go Chefa jest dodana książeczka z przepisami. Koniec z wymówkami i kupowaniem gotowych dań!

Po więcej szczegółów dotyczących Go Chefa zapraszamy do naszego sklepu.

Na co dzień związana ze słowem pisanym, miłośniczka dobrej kuchni i literatury podróżniczej.