Latarka 8 w 1 Multitorch
Czystość i porządek

Latarka wielofunkcyjna 8 w 1 Multitorch


Przy każdych większych porządkach odnajduję w domu mnóstwo przydatnych drobiazgów, których brakuje mi na co dzień. Po paru miesiącach odnalazł się wreszcie mały śrubokręt, którego potrzebowałam do dokręcenia szafki – ostatecznie dokręciłam ją kuchennym nożem. A gdy poszły korki, a wraz z nimi dom zatopił się w egipskich ciemnościach, nigdzie pod ręką nie było latarki. Cudem znalazłam telefon, który po chwili świecenia wyładował się. A ile razy naszukałam się otwieracza do słoików i butelek? Tysiące. Zawsze znika w czeluściach szuflady ze sztućcami i wszystkimi potrzebnymi przyborami, których chyba jeszcze nigdy nie użyłam. Jak sobie pomyślę, ile czasu straciłam na poszukiwanie takich drobnych przedmiotów, ogarnia mnie blady strach. Na szczęście ktoś znalazł rozwiązanie na moje bolączki i wymyślił latarkę wielofunkcyjną 8 w 1 Multitorch.

Multitorch to nie zwykła latarka, ale przyrząd, który przyda się w wielu codziennych sytuacjach, a także na biwakach czy pod namiotem. Latarka świeci w kilku trybach – skupia światło punktowo, ale działa również pulsacyjnie. Przyda się w domu, podczas zabawy w chowanego lub w biegach na orientację. Multitorch posiada także ostrze bezpieczeństwa, którym łatwo przetniesz grube sznury i pasy, oraz młotek do szyb – przydatny w sytuacjach awaryjnych. Dołączony do przyrządu śrubokręt i klucz płaski pomogą w odkręcaniu i dokręcaniu rozmaitych śrubek, a otwieracz do butelek i słoików przyda się w każdej kuchni.

Latarka Multitorch jest na tyle mała i lekka, że możesz mieć ją zawsze pod ręką. Zmieści się do schowka w samochodzie lub do damskiej torebki.

Na co dzień związana ze słowem pisanym, miłośniczka dobrej kuchni i literatury podróżniczej.