Smaczne gotowanie

Mikser do gotowania zup Hot & Cold Steba


Aromatyczne zupy kremy to świetny pomysł na jesienne chłody. Są nie tylko smaczne, ale i bardzo rozgrzewające, a więc dobrze skomponują się z ciepłym kocykiem, szczególnie gdy domowe kaloryfery jeszcze nie zaczęły grzać. Niestety przygotowanie pysznego dania często jest na tyle czasochłonne, że lenistwo bierze górę nad głodem i zamiast z talerzem parującej zupy, ląduję na kanapie z książką. A właściwie to lądowałam, dopóki nie odkryłam miksera do gotowania zup Hot & Cold Steba, który przygotowuje potrawy za mnie!

Mikser Steba to sprytne urządzenie, które nie tylko rozdrabnia warzywa, ale również podgrzewa je i gotuje. Dzięki temu w jednym urządzeniu i za jednym zamachem możemy przyrządzić gorącą zupę albo sos. Oczywiście podgrzewanie to tylko jedna z opcji. W mikserze Steba można również przygotować jogurt, owocowy koktajl czy kawę mrożoną. Pomogą nam w tym 4 poziomy prędkości i specjalne pokrętło pozwalające na pracę pulsacyjną. Przydatnym gadżetem jest także zegar, który wyłącza się automatycznie, informując nas, że nasze danie już jest gotowe.

Mikser do gotowania zup Steba został wykonany z hartowanego szkła, które jest łatwe w czyszczeniu i odporne na wysokie temperatury. Po rozłożeniu urządzenia, szklaną część można bez problemu umyć w zmywarce, a resztę po prostu przetrzeć szmatką. Proste i praktyczne. Zresztą zobaczcie sami!

Na co dzień związana ze słowem pisanym, miłośniczka dobrej kuchni i literatury podróżniczej.