Urządzenie wielofunkcyjne Perfect Mix
Smaczne gotowanie

Perfect Mix – idealny dla zapracowanych


Łapanie kilku srok za ogon chyba nikomu nie wyszło na dobre. Wyrabianie ciasta, przygotowywanie sałatki, sprzątanie i sto innych rzeczy wykonywanych w jednym momencie – to nie może się udać. Warto skupić się na jednej czynności i wykonać ją dobrze. Co zrobić, gdy czas nagli, a nam brakuje rąk do pracy? Skorzystać z pomocy wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego Perfect Mix!

To idealne rozwiązanie dla mam, które marzą o przygotowywaniu zdrowych posiłków dla swoich dzieci. Jak szybko przyrządzić pyszny obiadek dla niemowlaka, zupę krem lub owocowy koktajl dla niejadka? Perfect Mix szybko i dokładnie zmiksuje warzywa i owoce na wybraną przez Ciebie konsystencję. Wystarczy dodać do nich trochę wody lub mleka i zdrowa przekąska gotowa.

Perfect Mix pomoże Ci również uzyskać wymarzoną sylwetkę lub utrzymać wagę. Oczywiście nie wykona za Ciebie pompek i innych „ulubionych” ćwiczeń, ale ugotuje na parze warzywa, mięso czy ryby. Dzięki temu dietetyczne gotowanie stanie się chociaż odrobinę prostsze, a Ty zaoszczędzisz czas. Urządzenie posiada także funkcję „slow cooking”, czyli wolnego gotowania. Być może wydaje Ci się, że kupowanie sprzętu, który ugotuje coś wolniej niż normalnie, nie ma żadnego sensu. Jednakże zachowanie większej ilości wartości odżywczych, witamin i pełni smaku gotowanych powoli potraw powinno być wystarczającym powodem by od czasu do czasu skorzystać właśnie z tej funkcji.

Na co dzień polecam jednak nastawić jeden z 12 poziomów prędkości i ugotować lub usmażyć coś w wybranym przez siebie tempie. Oczywiście po upłynięciu określonego czasu Perfect Mix sam się wyłączy, a my możemy spokojnie zapomnieć o tym, że coś trzeba mieszać, przekładać na patelni i wiecznie pilnować zegarka. W ten sposób spokojnie i bez nerwów przygotujemy obiad, który punktualnie pojawi się na stole.

A po obiedzie? Zazwyczaj całej rodzinie marzy się domowe ciasto. Gorzej ze znalezieniem ochotnika, który podejmie się żmudnego ubijania jajek i wyrabiania masy. Na szczęście do Perfect Mixa dołączono naczynie miksujące o pojemności 2 l oraz nasadkę ubijającą i mieszającą… i wszystko magicznie dzieje się samo. Ciasto wyrabia się w mgnieniu oka, a gotową masę wystarczy przełożyć do formy i wrzucić do piekarnika.

Aby ułatwić obsługę, Perfect Mix wyposażono w intuicyjny panel i czytelny wyświetlacz pokazujący najważniejsze parametry. A i ostatnia, ale na pewno bardzo ważna zaleta – Perfect Mix jest dużo tańszy niż inne urządzenia wielofunkcyjne tego typu, więc warto bliżej się nim zainteresować.

Na co dzień związana ze słowem pisanym, miłośniczka dobrej kuchni i literatury podróżniczej.