Żyj zdrowo

Slim Jeggins – na miarę szyte


Każdemu zdarzyło się kiedyś nie zmieścić w wymarzone spodnie. Problem ten jest szczególnie uciążliwy teraz, kiedy wąskie rurki zdominowały sklepowe wieszaki i kobiece szafy. I nic dziwnego – wąskie rurki optycznie wydłużają nogi i pozwalają czuć się pięknie zarówno na co dzień, jak i przy specjalnych okazjach. Co jednak, jeśli figura nie pozwala nam na korzystanie z dobrodziejstw bardzo wąskich spodni? Część kobiet zwróciła swoją uwagę w stronę legginsów, ale te nie nadają się na każdą okazję i często są zbyt cienkie, aby skutecznie zastąpić spodnie i zapewnić prawdziwy komfort. Czy oznacza to, że atrakcyjny wygląd jest zarezerwowany wyłącznie dla kobiet noszących bardzo małe rozmiary? Na szczęście nie.

jegginsy1Rozwiązaniem tego problemu mogą być Slim Jeggins. W sprytny sposób łączą w sobie to, co najlepsze w legginsach i spodniach jeansowych. Wykonane z rozciągliwego i w pełni kryjącego materiału będą wyglądać zupełnie jak jeansy. Dodatkowo zapewnią ci pełną swobodę ruchów, szczególnie, że są pozbawione niewygodnych szwów i zamków, które często nieatrakcyjnie odznaczają się pod ubraniem.

Slim Jeggins mogą stać się stałym elementem zarówno codziennych ubiorów, jak i bardziej oficjalnych strojów. Jeansy od lat wciąż pozostają w modzie i są jednym z prawdziwie ponadczasowych elementów garderoby. Nic więc dziwnego, że większość pań chciałaby mieć je wśród swoich ubrań. Dzięki Slim Jeggins będą mogły sobie pozwolić na jeansy bez względu na swój rozmiar i typ figury.

Jegginsy

To spodnie powinny dopasować się do ciebie, a nie odwrotnie. Slim Jeggins ci to zapewnią – elastyczny materiał ułoży się do twojej sylwetki, a ty będziesz wyglądać i czuć się pewnie. Aby zagwarantować ci naprawdę świetną sylwetkę, Slim Jeggins dodatkowo posiadają właściwości bielizny wyszczuplającej. Delikatnie kształtują figurę, ukrywając wszystkie niechciane fałdki i podkreślając naturalne krągłości. Pomogą ci uwidocznić atuty twojej sylwetki, zamiast na siłę wciskać ją w niepasujące spodnie. Z pomocą Slim Jeggins poczujesz się piękna bez konieczności stosowania drakońskich diet i długotrwałych planów treningowych. Przede wszystkim oznaczają koniec wybierania między pięknym i wygodnym – możesz czuć się komfortowo i świetnie wyglądać w tym samym czasie.

Mówi się, że jeśli czujesz się wygodnie, to znaczy, że źle wyglądasz. Z pomocą Slim Jeggins udowodnisz sobie i innym, że to nie musi być prawda. Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj z bliska komplety Slim Jeggins tutaj.