Moda

Super wytrzymałe rajstopy Bataillon Belette


Drogie Panie, chyba żadna z nas nie lubi się spieszyć? W pośpiechu zapominamy o wszystkich drobiazgach, które miałyśmy wrzucić do torebki. Kiedy w jednej ręce trzymamy kubek z kawą, a drugą szybko robimy codzienny makijaż, istnieje duża szansa, że oblejmy nową bluzkę i rozmażemy tusz wokół oka. A rajstopy? Zawsze to samo! Porwanie ich paznokciem podczas zakładania, zahaczenie o krzesło, a w efekcie nieestetyczne oczko czyha na nas zazwyczaj tuż przed wyjściem z domu.

Problemów z pamięcią ani z makijażem nie rozwiążę od ręki, ale na rajstopowe przypadłości mam jeden sprawdzony sposób. Super wytrzymałe rajstopy Bataillon Belette zostały wykonane z wysokiej jakości przędzy, specjalną techniką przeplatania włókien. Taki sposób produkcji i wzmocniona budowa sprawiają, że paznokcie i inne ostre przedmioty rajstopom nie straszne. Zresztą spójrzmy na samych twórców Bataillon Belette. Daniel Moser i Pia Buck to niemieccy projektanci wnętrz samochodów. Piękne auta projektuje się z dbałością o każdy szczegół – ważne by nie tylko prezentowały się elegancko, ale były również bardzo wytrzymałe. Daniel i Pia przełożyli te cechy na branżę modową i stworzyli świetny jakościowo produkt w estetycznym opakowaniu. I to drobne serduszko na udzie, zauważyliście je? Idealny pomysł na prezent!

Mocne i ładne, ale czy wygodne? W przypadku butów to nigdy nie idzie w parze, ale Bataillon Belette to co innego. Rajstopy mają gładkie szwy, które nie uciskają podczas chodzenia i nie pozostawiają nieestetycznych śladów, które tak często widzimy podczas przebierania się. Ponadto ładnie przylegają do ciała i mają tak wysoko umieszczoną część majtkową, że nie musimy się martwić o długość naszej sukienki.

Mam nadzieję, że przekonałam Was do zakupu. Tym bardziej, że można kupić je w kilku rozmiarach i grubościach. I już nigdy więcej nie wyrzucać rajstop!

Na co dzień związana ze słowem pisanym, miłośniczka dobrej kuchni i literatury podróżniczej.