Mini grzejnik Handy Heater
Czystość i porządek

Jak szybko ogrzać małe pomieszczenie? – Mini grzejnik Handy Heater


Cytując klasyka: „Jak jest zima, to musi być zimno, tak?”. A no właśnie nie do końca!  Po wyjściu z domu, to i owszem, ale w zaciszu własnego mieszkania nie wyobrażam sobie spadku temperatury poniżej 20 stopni. Niestety grzejniki nie zawsze chcą ze mną współpracować. Na początku zimy grzeją tak lekko, że gruby sweter towarzyszy mi każdego wieczoru, bez nadziei na cieplejsze jutro. Na szczęście im dalej w las, tym więcej gorącego powietrza. Chociaż czasami jest go na tyle dużo, że kaloryfery po prostu zapowietrzają się i znowu wracamy do punktu wyjścia.

Czy mam na to jakiś sposób? Owijanie się ciepłymi kocami nie pomaga, bo kiedyś trzeba się spod nich wydostać. Ogrzewacze na dłonie i termofory działają dosyć krótko. Farelka zżera za dużo prądu i skutkuje rachunkami za prąd, które doprowadzają mnie do łez. Czy istnieje jeszcze coś, co nadaje się na zimową porę, będzie skuteczne i oszczędne? Mini grzejnik elektryczny Handy Heater!

To niewielkie cudo wystarczy tylko włączyć do prądu, a dosłownie w kilka chwil ogrzejesz wybrane pomieszczenie o powierzchni do 20m2. To świetne rozwiązanie, gdy mamy nieszczelne okna i zamiast zawijania ich ręcznikami czy kocami, wystarczy ogrzać pokój przy pomocy mini grzejnika. Handy Heater sprawdzi się także w łazience – wychodzenie spod prysznica na zimne powietrze nigdy nie jest przyjemne. To także prosty sposób na ogrzanie garażu lub warsztatu, jeżeli lubimy w nich majsterkować zimą.

Grzejnik nie pobiera dużo prądu i wyłącza się automatycznie po osiągnięciu wybranej przez nas temperatury. Jeśli temperatura spadnie, Handy Heater ponownie się włączy, by przywrócić właściwą temperaturę. Możemy nastawić go również na jeden z dwóch stopni ogrzewania – zwykłe lub szybkie.

Prosto, szybko i bez astronomicznych rachunków za energię!

Na co dzień związana ze słowem pisanym, miłośniczka dobrej kuchni i literatury podróżniczej.