Żyj zdrowo

Trzymaj formę z Total Crunchem!


Zima nie sprzyja aktywności fizycznej i bardziej kojarzy nam się z wieczorami spędzonymi z kubkiem gorącej czekolady i dobrą książką niż treningiem w klubie fitness. Warto jednak zainwestować parę minut każdego dnia, by cieszyć się dobrym zdrowiem i smukłą sylwetką przez cały rok. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, które mogą nam w tym pomóc. Jedno z nich to Total Crunch, który zadba kompleksowo o całe nasze ciało.

Dla kogo?

Total Crunch

Total Crunch to przyrząd dla każdego, kto marzy o wzmocnieniu i wyszczupleniu górnych i dolnych partii ciała. Niejedna kobieta skarży się na nieestetyczne fałdy na brzuchu czy zbyt mało jędrne pośladki. Dzięki regularnym treningom można raz na zawsze rozprawić się z tłuszczem, wysmuklić talię i podnieść pośladki. Urządzenie pomoże również wymodelować mięśnie nóg, dzięki czemu już po paru tygodniach treningu będziesz mogła pochwalić się sprężystymi łydkami i szczuplejszymi udami. Do tego ładnie wyrzeźbione ramiona… i już drogie Panie możemy ruszać na podbój świata, a przynajmniej przygotować ciało na cieplejsze miesiące roku.

Oczywiście Total Crunch to sprzęt przeznaczony nie tylko dla Pań. Mogą korzystać z niego także Panowie, którym zależy na umięśnionej klatce piersiowej, wyrzeźbionych bicepsach i plecach. Za pomocą jednego, nieskomplikowanego ruchu spalasz kalorie, wzmacniasz i kształtujesz mięśnie, a tym samym poprawiasz
Total Crunchcałą sylwetkę bez obciążania stawów. Intensywność treningu zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

To świetny sposób na ćwiczenia dla tych z Was, którzy nie lubią zatłoczonych siłowni i wolą trenować w zaciszu własnego domu. Jest to szczególnie wygodne dla młodych mam, które chcąc wrócić do formy, nie muszą tracić czasu na dojazdy na zajęcia sportowe ani szukać opieki dla malucha. Domowe ćwiczenia to także możliwość oderwania się od codziennych obowiązków i dobra metoda na skuteczne wykorzystanie wolnego czasu. Ćwicząc możesz jednocześnie oglądać telewizję lub słuchać ulubionej muzyki.

Stworzenie domowej siłowni wiąże się z wygospodarowaniem miejsca na sprzęt do ćwiczeń. W przypadku Total Cruncha nie trzeba się o to martwić. Urządzenie jest na tyle małe, że po złożeniu można bez trudu schować je np. pod łóżkiem. Również jego rozłożenie nie wymaga użycia dużej siły, dlatego poradzą sobie z tym nawet delikatne kobiety.

Jak widać, czas, miejsce i intensywność treningu możesz dostosować do własnych potrzeb i planu dnia. Teraz już naprawdę nie masz wymówki, by odkładać ćwiczenia w nieskończoność!

Po więcej szczegółów dotyczących Total Cruncha zapraszamy do naszego sklepu.

Na co dzień związana ze słowem pisanym, miłośniczka dobrej kuchni i literatury podróżniczej.